ENDÜLÜS

MALAGA-SEVILLA-CORDOBA-GRANADA

08 Mayıs - 12 Mayıs 2023

Endülüs Turu

Picasso

Malaga Katedral Meydanı, Pablo Picasso Evi

Arap Çarşısı ve Albaizin

Dünya’nın en önemli kültür miraslarından biri olan "El Hambra Sarayı"

Endülüs Sokakları

Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, Tipik Endülüs Sokakları

Ronda Turu , Flamenco Show

Amerika Meydanı, İspanya Meydanı, Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Maria Luise Parkı


Program (5 gün)

1. Gün 08 Mayıs 2023 PazartesiİSTANBUL–MALAGA–SEVİLLA

Istanbul Havalimanı THY kontuarı önünde saat 05:00’de buluşma. Türk Havayollarının TK 1303 sefer sayılı uçağı ile saat 07:25’te Malaga’ya hareket. Saat 10:35’te Malaga’ya varış ve Malaga Şehir Tanıtım Turu. Turumuz esnasında Islam dönemine ait Malaga Kalesi ve şehir surları, Malaga Katedral Meydanı, Pablo Picasso Evi ve tipik Malaga sokakları görülecek yerler arasındadır. Ardından Sevilla’ya hareket. Otelimize varış ve yerleşme.

2. Gün 09 Mayıs 2023 SalıSEVİLLA

Kahvaltı sonrası Sevilla Şehir Tanıtım Turu. Şehir Turumuz esnasında ; Amerika Meydanı, İspanya Meydanı,İslam anıtı Altın Kule, Santa Cruz Bölgesi, Bahçeleri ve havuzları ile ünlü Maria Luisa Parkı ve Müslüman ustalara yaptırılmış olan Alkazar Sarayı görülecek yerler arasındadır.Aksamuzeri isteyen misafirlerimizle (ekstra) Guadalkebir nehrinde tekne gezintisi yapıyor ve nehir boyunca kurulmuş olan bölgeleri,anıtları,köprüler ve tarihi binaları tanıyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün 10 Mayıs 2023 ÇarşambaSEVİLLA-CORDOBA-GRANADA

Kahvaltı sonrası Cordoba’ya hareket. Cordoba’ya varış ve Cordoba Şehir Tanıtım Turu. Şehir Turu esnasında Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, tipik Endülüs sokakları görülecektir. Turumuza Endülüs Emevilerinden günümüze kadar gelebilmiş dünyaca ünlü Cordoba Camiini gezerek devam ediyoruz. Verilecek olan oglen yemegi molasi sonrası Granada’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından konaklayacağımız otelimize yerleşme.

4. Gün 11 Mayıs 2023 PerşembeGRANADA

Kahvaltı sonrası Granada Şehir Tanıtım Turu. Turumuz esnasında Granada’nın tipik Sokakları, Arap Çarşısı ve Müslümanların ilk yerleşim bölgesi olan Albaizin semti, İspanyol Müslümanlarının büyük uğraşlarla yaptırmış oldukları Granada Ulu Camii ve dünyanın en önemli kültür miraslarından ve İslam mimari harikalarından günümüze kadar gelebilmiş olan “El Hambra Sarayı” görülecektir. Akşamüzeri merkezde serbest zaman. Konaklama Granada otelimizde.

5. Gün 12 Mayıs 2023 CumaGRANADA-MALAGA-İSTANBUL

Kahvaltı sonrası Malaga Costa del Sol havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 1306 sefer sayılı uçuşu ile 17.50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 00.05’te varış ve turumuzun sonu.

Yorumlar: Bu gezi hakkında görüş bildiren kişiler

Tura katılan kişi sayısı :

Kişi 1:

Yorum 1

Kişi 2:

Yorum 2

Kişi 3 :

Yorum 3


Görüş Bildirin

Tren ile

Tren ile

Otobüs ile

Otobüs ile

Taksi ile

Taksi ile

Önceki turlardan seçme fotoğraf ve videolar.